ارتباط با ما 03137754307
زمان مطالعه: 3 دقیقه

متین تجارت سورن کیست؟

شرکت متین تجارت سورن زیر مجموعه هولدینگ نوبهاران شیمی سپاهان، تولید کننده برتر نهاده های کشاورزی می باشد. شرکت نوبهاران شیمی سپاهان جهت تامین مواد اولیه تولیدی خود اقدام به ایجاد تیم تخصصی بازرگانی نمود. سپس با بررسی و تحقیق بازار و دریافت تقاضای زیاد از صنایع شیمیایی و شرکت های تولیدی جهت تامین مواد اولیه، این تیم با نام متین تجارت سورن مستقل شد.

ما متمایز هستیم

در بزرگ ترین کشور تولید کننده قاره آسیا یعنی چین حضور داریم و این به معنی است که به شما اطمینان می دهیم بهترین کیفیت و قیمت کالا را برای شما تامین می کنیم.

تیم جوان و مشتاق و از همه مهم تر متخصص در زمینه تجارت بین الملل که برای رشد کسب و کار شما تلاش می کنیم

شرکت بازرگانی متین تجارت سورن MTS

شرکت بازرگانی متین تجارت سورن MTS

شرکت بازرگانی متین تجارت سورن MTS

ما بعنوان بازوی اصلی تولید کنندگان مواد شیمیایی و نهاده های کشاورزی کشور ایران در جهت تامین مواد اولیه تولیدی، شبکه تخصصی از تولید کنندگان و تامین کنندگان خارجی در اروپا و آسیای شرقی به خصوص چین ایجاد کرده ایم و به همین پشتوانه با قدرت می توانیم مواد اولیه مصرفی جهت تولید شما را با بالاترین استاندارد های بین المللی و درخواستی شما تامین کنیم. همچنین ما در شرکت متین تجارت سورن به دلیل حضور مستقیم در چین توانسته ایم خدمات ویژه ای را به شما ارائه کنیم. ما مشتاقانه برای پیشرفت واحد های صنعتی و تولیدی تلاش می کنیم.

خرید کالا

خرید کالا

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

تشریفات گمرکی

تشریفات گمرکی

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

شرکت های که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول

ارائه مدارک به بانک عامل و همچنین کارگزار گمرک جهت ترخیص کالا

این کار با نامه وزارت بازرگانی یا شرکت نمایشگاه های کشورمبنی برشرکت درنمایشگاه و سپردن تضمین برای کالاهای نمایشگاهی امکان پذیراست.

برای ورود کالا باید ثبت سفارش بازرگانی شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست.در غیر این صورت باید خریدار از طریق بانکی باشد. درنوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.

ورود کالا به کشور به استناد ماده ۸ قانون مقرارت صادرات و واردات منوط به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی است. در برخی شرایط می توان به صورت ورود موقت برخی کالا ها را وارد کرد.

گالری تصاویر خدمات